string(103) "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)"

Check-out Marbella: de bevindingen van Lukkien en padel.

Maandag 06 januari 2025 om 21:14

Na de laatste training morgenochtend, dinsdag 7 januari, zit het trainingskamp in Puerto Banus erop en reist FC Groningen terug naar Nederland. De Trots van het Noorden verbleef vanaf vorige week donderdag onder de Spaanse zon. In de laatste ‘Check-out Marbella’ blikt hoofdtrainer Dick Lukkien terug op het verblijf in het Occidental Puerto Banus hotel en zien we de selectie aan het werk op de padelbaan.

De dag na de oefenwedstrijd tegen SV Elversberg staat in het teken van herstel. De ochtend is vrij en in de middag staat een groepsactiviteit op het programma: padel. De razendsnel groeiende sport is ook onder voetballers populair. Waar er normaal gesproken fanatiek en op het scherpst van de snede wordt gestreden om de winst, gaat het er onder de weer lekker schijnende Spaanse zon dit keer gemoedelijker aan toe. Hoewel de koppels doorwisselen tussen de banen is het dit keer geen toernooivorm en gaat het vooral om ontspanning en het los gooien van de spieren.

Programma
Dinsdagochtend volgt de afsluitende training op het Banus Football Center, waarna het Groningse gezelschap in de middag richting de luchthaven van Malaga rijdt en daar op het vliegtuig naar Nederland stapt. Woensdag is een rustdag, waarna de ploeg middels trainingen op donderdag, vrijdag en zaterdag wordt klaargestoomd voor de hervatting van de competitie: komende zondag om 14.30 uur tegen Almere City in Euroborg.

Bekijk via onderstaande videoplayer de laatste aflevering vanuit het trainingskamp in Puerto Banus, die om deze reden dan ook ‘Check-out Marbella’ heet.

Gerelateerd nieuws.

04:53
4 uur geleden

Kids United en sfeer in spotlights in ‘Thuis’

5 uur geleden

Goalgetter Willumsson Koning van de Wedstrijd na duel met Fortuna Sittard

6 uur geleden

Willumsson schiet FC naar drie punten in Euroborg